W kwestii leczenia zębów mamy wiele do powiedzenia

Dentysta Tomasz Bobek, klinika Implantis w Krakowie

Nowoczesne, nawigowane komputerowo, ekonomiczne implanty zębów

Blog dentysta Kraków
Posiadamy 5 mikroskopów pod którymi skutecznie leczymy zęby
mikroskop stomatologiczny, Klinika stomatologiczna w Krakowie Implantis, implanty zębów
Leczenie kanałowe Kraków

Więcej pytań napisz do nas

Dentysta Kraków

Korony porcelanowe

Implanty zębów DIO Navi

14 października, 2019

Implanty zębów DIO Navi

Cały protokół implantacji DIOnavi odbywa się w 100% przy użyciu danych cyfrowych, co pozwala na leczenie implantologiczne bez konieczności wykonywania niedogodnych wycisków alginatowych. Ponadto implantolog może dokładne umieścić implant tam, gdzie zaplanował w oparciu o dokładną analizę danych cyfrowych. Zarówno dentysta i pacjent mogą w pełni być usatysfakcjonowani tak precyzyjnym leczeniem.

implanty-Krakow-stomatolog

Najlepsza dokładność i stabilność

DIOnavi ma zwiększoną dokładność umieszczania implantu poprzez odgórne planowanie implantu, które uwzględnia okluzję i rozkład naprężeń. Planowanie step-back z uwzględnieniem budowy anatomicznej pozwala w bezpiecznym umieszczeniu implantu.

planowanie-implantacji-implantu-dio, implanty zębów Kraków, klinika Implantis Tomasz Bobek

Dobry wynik leczenia implantem i przewidywalne rokowanie jest już widoczne po samym umieszczeniu implantu.Obciążenie rozkłada się efektywnie, poprzez właściwie zaprojektowaną koronę i jej umieszczenie w wymarzonej pozycji , a także przez odpowiednie zaprojektowanie położenia łącznika.

planowanie-3d-implantu-dio, implanty zębów Kraków, klinika Implantis Tomasz Bobek

Od dawna było wiadomo, że trudno jest wyrównać środek implantu i korony konwencjonalnymi metodami analogowymi. Obciążeń nie można było skutecznie rozłożyć, co prowadziło do niepowodzeń związanych z leczeniem implantami takich jak utrata kości wokół implantu , złamanie implantu lub złamanie protezy.

W gabinecie Implantis planujemy położenie implantów wychodząc właśnie od położenia korony co robimy w specjalnym programie komputerowym. Następnie drukowany jest szablon chirurgiczny 3d . Sam zabieg przy dobrych warunkach miejscowych może odbyć się bez skalpelaImplanty DIO, które wprowadzamy mają bardzo dobrą przyjazną dla kości powłokę hydrofilną – dzięki ich fotofunkcjonalizacji.


dentysta Tomasz Bobek

Tomasz Bobek

Lekarz stomatolog Tomasz Bobek zajmuje się implantologią od 2000r. Należy do ICOI oraz DGOI, PSI, PTE. Od 2006 roku przynależał do General Dental Council w Londynie. W 2011 uczestniczył Curriculum of Oral Implantology. Zajmuje się stomatologią cyfrową, protetyką i nowoczesnym leczeniem kanałowym zębów. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących treści na blogu lub na stronie implantis.krakow.pl prosimy o kontakt z gabinetem Implantis bądź bezpośrednio z autorem pisząc na adres: office@implantis.krakow.pl