Zespół

Nasi eksperci specjalizują się
w kompleksowym leczeniu stomatologicznym.

Ewelina Czernilewska

Nr PWZ (Prawa Wykonywania Zawodu): 2890945

Zapraszamy do wizyty u lekarza stomatologa
Ewelina Czernilewska

Ewelina Czernilewska, Klinika Stomatologiczna Implantis Kraków
Wykształcenie


Lekarz dentysta Ewelina Czernilewska absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Leczenie stomatologiczne

Jej zdolności i wiedza z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej i protetyki wykorzystywana jest na co dzień w gabinecie.

Członek Ogólnopolskiej Sekcji Endodontycznej ze Stomatologią Odtwórczą oraz YDW (Young Dentists Worldwide). Przyjęta do prestiżowego grona Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, która łączy liderów dentystyki polskiej. Zwyciężczyni kilku konkursów naukowych, m.in. I Nagroda w Konkursie Naukowym IADS 2013 w Istambule (Turcja), nagroda „Award for the best original scientific research” w Międzynarodowym Konkursie Lecture Contest Dental Scientific Days 2012 w Brnie (Czechy), nagroda ” The Best Original Scientific Research” w konkursie Dental Scientigic Days 2011 w Poznaniu.

Uczestniczka stypendium DAAD w Niemczech oraz praktyk w szpitalu Mater Dei na Malcie. Odbyła staż z zakresu implantoprotetyki w Studio Odontoiatrico Dr. Alberto Materni e Dr. Sergio Piano w Genui (Włochy). Z bardzo dobrym wynikiem ukończyła Curriculum Periodontologii. Jest również absolwentką Curriculum Implantoprotetycznego Duda Clinic College of Dental Medicine. Autorka publikacji polskich i zagranicznych. Organizatorka wielu badań i akcji profilaktycznych. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Certyfikaty