Dentysta kraków

Lekarz stomatolog Ewelina Czernilewska

Nr PWZ (Prawa Wykonywania Zawodu): 2890945

Zapraszamy na wizytę do lekarza stomatologa Ewelina Czernilewska

Dentysta Kraków, Ewelina Czernilewska

Wykształcenie

Lekarz dentysta Ewelina Czernilewska absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Leczenie stomatologiczne

Jej zdolności i wiedza z zakresu leczenia kompleksowego w tym protetyki klasycznej i implantoprotetyki, leczenia zachowawczego i leczenia nakładkowego wykorzystywana jest na co dzień w gabinecie. Przy użyciu najnowszych technologii potrafi w najmniejszych szczegółach zaplanować i zwizualizować wielospecjalistyczne leczenie.

Członek ESCD- European Society of Cosmetic Dentistry oraz Aligner Dental Academy. Przyjęta do prestiżowego grona Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, która łączy liderów stomatologii polskiej.

Zwyciężczyni kilku konkursów naukowych, m.in. I Nagroda w Konkursie Naukowym IADS 2013 w Istambule (Turcja), nagroda „Award for the best original scientific research” w Międzynarodowym Konkursie Lecture Contest Dental Scientific Days 2012 w Brnie (Czechy), nagroda ” The Best Original Scientific Research” w konkursie Dental Scientific Days 2011 w Poznaniu.Uczestniczka stypendium DAAD w Niemczech oraz praktyk w szpitalu Mater Dei na Malcie. Odbyła staż z zakresu implantoprotetyki w Studio Odontoiatrico Dr. Alberto Materni e Dr. Sergio Piano w Genui (Włochy). 

Z bardzo dobrym wynikiem ukończyła Curriculum Periodontologii. Jest również absolwentką Curriculum Implantoprotetycznego Duda Clinic College of Dental Medicine. Certyfikowany lekarz INVISALIGN. 

Certyfikaty

Autorka publikacji polskich i zagranicznych. Organizatorka wielu badań i akcji profilaktycznych. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Zostaw swój numer telefonu,
a my się z Tobą skontaktujemy!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kliniki IMPLANTIS

Nasi lekarze specjalizują się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej, często kompleksowym i kilkuetapowym leczeniu stomatologicznym. Naszymi specjalizacjami są: ortodoncja, czyli leczenie wad zgryzu, leczenie kanałowe pod mikroskopem, protetyka stomatologiczna czyli korony, mosty, protezy, czy licówki, periodontologia czyli leczenie chorób dziąseł, chirurgia stomatologiczna, implantologia, stomatologia estetyczna czyli licówki, czy wybielanie zębów. Wyposażeni jesteśmy w najnowszy sprzęt stomatologiczny w tym 5 mikroskopów stomatologicznych i dwa tomografy.

poznaj nas lepiej

Zobacz nasze kanały social media w serwisach