Praca dla stomatologa w Krakowie

Czy jesteś dentystą i masz za sobą co najmniej 3 letnią praktykę? Może interesujesz się stomatologią estetyczną , DSD, stomatologią odtwórczą? Stale poszerzasz wiedzę o protetyce? Chcesz posługiwać się skanerami wewnątrzustnymi , tomografią , DSDByć może właśnie mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Praca dla dentysty w Krakowie
Praca dla stomatologa w Krakowie

Jesteś dentystą, który chce cały czas się rozwijać, który chce leczyć najlepszym sprzętem i materiałami z górnej półki? Jesteś otwarty na wyzwania cyfrowych technologii? Lubisz planować leczenie swoich pacjentów od A do Z ? Chcesz bazować w swojej pracy na wynikach tomografii komputerowej oraz leczyć zęby pod mikroskopem? W pracy naszych lekarzy bardzo doceniamy: precyzje i zaangażowanie podczas wykonywania zabiegów, poczucie empatii wobec pacjentów, swobodę w rozmowie z pacjentami, dbanie o porządek i przestrzeganie ustalonych procedur.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu dentystów

Pracując z nami będziesz miał możliwość rozwoju. Prowadzimy właśnie rekrutację do naszego zespołu. Chciałbyś do nas dołączyć ? Umów się z nami na rozmowę. Z pewnością będziesz zadowolony. Jesteśmy zespołem dentystów ambitnym i zgranym. Pracujemy sumiennie i zarazem swobodnie. Znamy się na leczeniu zębów. W pracy nie boimy się wyzwań. Cenimy kreatywność, doświadczenie, dążenie do dalszego samodoskonalenia i chęć do pracy. Jeżeli żyjesz stomatologią, masz w sobie zaangażowanie i pasję, lubisz podejmować nowe wyzwania i uczyć się, a również doceniasz  atmosferę przyjaźni w gabinecie stomatologicznym, to poszukujemy właśnie Ciebie!

Praca dla dentysty w Krakowie

Zadzwoń do nas koniecznie. Czekamy na Twój telefon pod numerem 511 511 385