Stomatologia bez bólu w Krakowie

bez bólu w implantis kraków

Stomatologia bez bólu

Leczenie stomatologiczne bez bólu

Wiele osób obawia się wizyty u stomatologa i często odkłada jak najdłużej, bo leczenie stomatologiczne kojarzy mu się z bólem i stresem z nim związanym.

Szczególnie dzieci mają lęk przed strzykawkami i igłami, które kojarzą im się z bolesnymi szczepieniami. Dobrą nowiną dla pacjentów, dla których zabiegi dentystyczne to traumatyczne przeżycie jest to, że stosując odpowiednie leki, specjalne techniki i nowoczesną technologię zabiegi stomatologiczne są wykonywane całkowicie bezboleśnie. Kluczem do sukcesu jest też to aby te zabiegi wykonywał doświadczony i dobry stomatolog. W Centrum Stomatologicznym IMPLANTIS korzystamy z najnowszej generacji leków znieczulających, a do ich podawania używamy sterowanego komputerowo urządzenia do znieczulenia The Wand Plus.

wand znieczulenie

Bezbólowe znieczulenie The Wand Plus eliminuje ból obecny przy podawaniu znieczulenia tradycyjną strzykawką, które rozpycha tkanki, co jest odczuwane jest jako duży dyskomfort. Znieczulenie The Wand składa się z małego komputera i końcówki. Podawane jest ręcznie przy pomocy końcówki przypominającej długopis, którą stomatolog przykłada do dziąsła. Znieczulenie The Wand Plus jest bardzo pomocne również podczas takich zabiegów jak leczenie kanałowe zęba. W przeciwieństwie do tradycyjnego znieczulenia płyn gdzie płyn jest podawany pod ciśnieniem i boleśnie rozpiera tkanki, w przypadku metody The Wand stomatolog aplikuje preparat znieczulający z prędkością fizjologiczną, co eliminuje uczucie rozpierania dziąsła. Technika wprowadzania końcówki do dziąsła też taka, iż pacjent nie czuje jej obecności w dziąśle, bowiem na jej czubku płyn tworzy tzw. płaszcz anemizacyjny, czyli osłonę. Aplikacja trwa ok 3 minut i od razu po niej dentysta może przystąpić do zabiegu, podczas gdy w przypadku podawania znieczulenia w sposób klasyczny środek znieczulający zaczyna działać po ok 10-15 minutach.

Znieczulenie przyjazne Pacjentom

Wizyta u dentysty wielu osobom może kojarzyć się nieprzyjemnie. Podczas leczenia odczuwają lęk i niechęć do dalszych spotkań ze stomatologiem. W naszym centrum stomatologicznym przeciwdziałamy takim skojarzeniom. W naszych gabinetach praktykujemy wyłącznie leczenie zębów bez bólu. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnej metody wszyscy Pacjenci, a zwłaszcza ci młodsi, chętniej nas odwiedzają i nie odczuwają dyskomfortu. Komputerowe leczenie stomatologiczne diametralnie zmieniło podejście do wizyt u dentysty, które przestały przywodzić na myśl ból czy lęk.

The Wand, czyli leczenie zębów bez bólu

Przy każdej wizycie używamy specjalnego Znieczulenia The Wand, składającego się z komputera oraz małej końcówki. Nowatorska technika znieczulenia The Wand jest bardzo skuteczna i sprawdza się w każdym przypadku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wizyty w naszej klinice stomatologicznej, gwarantującej bezbolesną metodę leczenia.

Zostaw swój numer telefonu,
a my się z Tobą skontaktujemy!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kliniki IMPLANTIS

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej, często kompleksowym i kilkuetapowym leczeniu stomatologicznym. Naszymi specjalizacjami są: ortodoncja, czyli leczenie wad zgryzu, leczenie kanałowe pod mikroskopem, protetyka stomatologiczna czyli korony, mosty, protezy, czy licówki, periodontologia czyli leczenie chorób dziąseł, chirurgia stomatologiczna, implantologia, stomatologia estetyczna czyli licówki, czy wybielanie zębów. Wyposażeni jesteśmy w najnowszy sprzęt stomatologiczny w tym 5 mikroskopów stomatologicznych i dwa tomografy.

poznaj nas lepiej

Zobacz nasze kanały social media w serwisach