bez bólu w implantis kraków

Stomatologia bez bólu

Implantis, dentysta Kraków

Kontakt

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy!

Leczenie stomatologiczne bez bólu

Wiele osób obawia się wizyty u stomatologa i często odkłada jak najdłużej, bo leczenie stomatologiczne kojarzy mu się z bólem i stresem z nim związanym.

Szczególnie dzieci mają lęk przed strzykawkami i igłami, które kojarzą im się z bolesnymi szczepieniami. Dobrą nowiną dla pacjentów, dla których zabiegi dentystyczne to traumatyczne przeżycie jest to, że stosując odpowiednie leki, specjalne techniki i nowoczesną technologię zabiegi stomatologiczne są wykonywane całkowicie bezboleśnie. Kluczem do sukcesu jest też to aby te zabiegi wykonywał doświadczony i dobry stomatolog. W Centrum Stomatologicznym IMPLANTIS korzystamy z najnowszej generacji leków znieczulających, a do ich podawania używamy sterowanego komputerowo urządzenia do znieczulenia The Wand Plus.

wand znieczulenie, Dentysta Tomasz Bobek, klinika Implantis w Krakowie

Bezbólowe znieczulenie The Wand Plus eliminuje ból obecny przy podawaniu znieczulenia tradycyjną strzykawką, które rozpycha tkanki, co jest odczuwane jest jako duży dyskomfort. Znieczulenie The Wand składa się z małego komputera i końcówki. Podawane jest ręcznie przy pomocy końcówki przypominającej długopis, którą stomatolog przykłada do dziąsła. Znieczulenie The Wand Plus jest bardzo pomocne również podczas takich zabiegów jak leczenie kanałowe zęba. W przeciwieństwie do tradycyjnego znieczulenia płyn gdzie płyn jest podawany pod ciśnieniem i boleśnie rozpiera tkanki, w przypadku metody The Wand stomatolog aplikuje preparat znieczulający z prędkością fizjologiczną, co eliminuje uczucie rozpierania dziąsła. Technika wprowadzania końcówki do dziąsła też taka, iż pacjent nie czuje jej obecności w dziąśle, bowiem na jej czubku płyn tworzy tzw. płaszcz anemizacyjny, czyli osłonę. Aplikacja trwa ok 3 minut i od razu po niej dentysta może przystąpić do zabiegu, podczas gdy w przypadku podawania znieczulenia w sposób klasyczny środek znieczulający zaczyna działać po ok 10-15 minutach.

znieczulenie komputerowe Wand, Klinika stomatologiczna w Krakowie Implantis, implanty zębów

dentysta Kraków

Umów wizytę do dentysty

W IMPLANTIS leczymy zęby bez bólu.

Dentysta leczy bez bólu

Znieczulenie przyjazne Pacjentom

Wizyta u dentysty wielu osobom może kojarzyć się nieprzyjemnie. Podczas leczenia odczuwają lęk i niechęć do dalszych spotkań ze stomatologiem. W naszym centrum stomatologicznym przeciwdziałamy takim skojarzeniom. W naszych gabinetach praktykujemy wyłącznie leczenie zębów bez bólu. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnej metody wszyscy Pacjenci, a zwłaszcza ci młodsi, chętniej nas odwiedzają i nie odczuwają dyskomfortu. Komputerowe leczenie stomatologiczne diametralnie zmieniło podejście do wizyt u dentysty, które przestały przywodzić na myśl ból czy lęk.

The Wand, czyli leczenie zębów bez bólu

Przy każdej wizycie używamy specjalnego Znieczulenia The Wand, składającego się z komputera oraz małej końcówki. Nowatorska technika znieczulenia The Wand jest bardzo skuteczna i sprawdza się w każdym przypadku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wizyty w naszej klinice stomatologicznej, gwarantującej bezbolesną metodę leczenia.