Niewidoczne aparaty ortodontyczne Kraków

Niewidoczny aparat ortodontyczny, podobny do Invisalign. Dobry sposób na
poprawę samopoczucia i uśmiechu.

invisalign, niewidoczny aparat ortodontyczny, podobny do Invisalign, niewidoczne nakładki ortodontyczne, U-smile
Leczenie ortodontyczne zębów za pomocą niewidocznych nakładek na zęby

Kontakt

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy!

Prostowanie zębów za pomocą niewidocznych aparatów U Smile, pytania i odpowiedzi. Konkurencja dla Invisalign.

Aparaty U Smile Kraków

Poniżej przedstawiamy etapy korekty wad zgryzu nakładkami na zęby U Smile. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu dentysta jest w stanie zaplanować przesunięcia zębów krok po kroku, aż do momentu, gdy zęby uszeregują się w piękny i równy uśmiech. Poprzez dokładnie przeprowadzone skanowanie, planowanie i symulację komputerową osiągamy finalnie dokładnie takie ustawienie zębów, jakie planujemy jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

Etap 1: Badanie, diagnostyka oraz wywiad z ortodontą pracującym U Smile

Podczas konsultacji w Implantis lekarz ortodonta precyzyjnie omówi Państwa oczekiwania i ustali istniejące problemy dotyczące ustawienia zębów. Przeprowadzi dokładny wywiad stomatologiczny oraz potwierdzi, czy Państwa wada zgryzu nadaje się do leczenia niewidocznym aparatem na zęby U Smile. Podczas tej samej wizyty stomatolog ustali jakie efekty można osiągnąć podczas leczenia.

Standardowo leczenie różnych wad zgryzu za pomocą niewidocznych nakładek na zęby U Smile można stosować w szerokim zakresie przypadków.

U Smile można stosować od prostych przypadków, po bardzo skomplikowane leczenia. Podczas pierwszej wizyty stomatolog udzieli Państwu precyzyjnych informacji o możliwościach leczenia, przebiegu terapii i czasie leczenia ortodontycznego. Przygotowany zostanie również kosztorys i plan leczenia, którego detale omówi z Państwem lekarz stomatolog. Zostaną udzielone Państwu wszystkie niezbędne informacje, aby mogli Państwo podjąć dobrą decyzję dotyczącą w korekty wady zgryzu i przyszłego uśmiechu.

Koszt leczenia za pomocą U Smile jest ustalany indywidualnie. Zależny jest od rodzaju i złożoności wady zgryzu. W celu ustalenia całkowitego kosztu leczenia należy odbyć spotkanie z ortodontą.

Etap 2: Spersonalizowany plan leczenia ortodontycznego

W sytuacji, gdy wybiorą Państwo opcję leczenia wady zgryzu za pomocą nakładek U Smile, kolejnym krokiem będzie wykonanie tomografii oraz zdjęć RTG, zwykłych zdjęć, a także zrobienie kompletnego skanu zębów. Wszystkie te materiały zostaną wykorzystane do skompletowania pełnego cyfrowego obrazu 3D jamy ustnej.

Na podstawie obrazowania 3D zostanie przeprowadzona wirtualna symulacja dokładnie ukazująca jak na poszczególnych etapach leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek U Smile będą przemieszczać się Państwa zęby. Podczas tego etapu leczenia ortodontycznego lekarz będzie mógł ustalić przewidywany czas leczenia ortodontycznego za pomocą aparatu U Smile, a także doprecyzować koszty leczenia.

W sytuacji zastosowania do leczenia ortodontycznego U Smile każdy przypadek rozpatruje się indywidualnie. Z reguły jednak okres 1,5 roku jest wystarczający do uzyskania widocznej korekty uśmiechu u osób dorosłych.

Niewidoczny aparat ortodontyczny na zęby, U-Smile, podobny do Invisalign, ortodonta Kraków
Niewidoczny aparat ortodontyczny na zęby U-Smile, podobny do Invisalign.

Etap 3: Indywidualny aparat ortodontyczny stworzony specjalnie dla Państwa

Na podstawie przedstawionego wcześniej Państwu wirtualnego modelu 3D i planu leczenia, zostaną wykonane Państwu indywidualnie przezroczyste – niewidoczne nakładki dopasowane do Państwa zębów.

Niewidoczny – przezroczysty aparat ortodontyczny U Smile to nakładki przygotowane z termoplastycznego, przezroczystego silikonu.

Przeźroczyste aparaty ortodontyczne U Smile są łatwe i wygodne w noszeniu, nakładaniu i obsłudze. Muszą być wyjmowane na czas jedzenia oraz na okoliczność szczotkowania i nitkowania zębów. Aparaty U Smile są alternatywą dla klasycznych aparatów ortodontycznych z zamkami. Każdy pacjent otrzymuje pełen komplet nakładek. Ich użycie przez pacjenta jedna po drugiej powoduje, że zęby powoli i delikatnie przesuwają się odpowiednim kierunku. Po wykorzystaniu wszystkich nakładek proces przesuwania zębów zostaje zakończony. Aparat na zęby U Smile jest praktycznie przezroczysty wręcz niewidoczny w związku z tym większość osób nigdy nie zorientuje się, że jest właśnie używany do leczenia zębów jako aparat ortodontyczny.

niewidoczny aparat ortodontyczny U-smile, podobny do Invisalign, Kraków
Niewidoczny aparat ortodontyczny U-Smile

Etap 4:Nakładki co 14 dni

Mniej więcej co 14 dni będą Państwo proszeni o zaprzestanie używania starych nakładek i ich wymianę na nowe nakładek U Smile. Każda wymiana to kolejny krok w leczeniu, który coraz bardziej przybliża Państwa do końca leczenia.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów oraz zakończenia leczenia ortodontycznego zgodnie z planem, zaleca się używanie nakładek każdego dnia, od 20 do 22 godzin dziennie.

Zalecamy, aby Państwo monitorowali proces leczenia ortodontycznego za pomocą U Smile. Rekomendujemy odbywanie regularnych spotkań z lekarzem prowadzącym co 6 tygodni oraz zawsze, kiedy czują Państwo potrzebę sprawdzenia, czy wszystko proces leczenia przebiega prawidłowo.

Etap 5: Cudowny uśmiech

Uwieńczeniem leczenia za pomocą U Smile jest wykorzystanie ostatniej nakładki z zestawu. Po zastosowaniu ostatniej nakładki leczenie aparatem na zęby U Smile zostaje ukończone sukcesem, a Państwo mogą uśmiechać się bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

Po zakończonym leczeniu U Smile, zostają Państwu przedstawione rodzaje retainerów jakie w Państwa przypadku muszą zostać zastosowane, żeby zapobiec ponownemu przemieszczaniu się zębów.

Jeśli będą mieć Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące leczenia lub ceny, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Zapraszamy do kontaktu 511 511 615 lub biuro@implantis.com.pl Koszt leczenia aparatem U Smile ustalany jest indywidualnie.

Niewidoczny aparat ortodontyczny, Invisalign, U-Smile, Niewidoczne leczenie ortodontyczne Kraków, ortodonta Kraków
niewidoczny aparat ortodontyczny Kraków, U-Smile, Invisalign Kraków

Często zadawane pytania dotyczące leczenia ortodontycznego niwidocznymi nakładkami na zęby, Kraków

Tak, można.

Ortodonta Kraków , pomoc w leczeniu wad zgryzu

Umów wizytę do ortodonty

W gabinecie Implantis leczenie ortodontyczne przeprowadza dr Anna Sowińska

każdym wieku, szczególną uwagę, niewidoczne nakładki, leczenia ortodontycznego, aparatu stałego, przeprowadzone leczenie, każdego pacjenta, rozpoczęciem leczenia, ortodonta, skuteczne leczenie